
Презервативи ONE FlavorWaves 100 шт
3 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16021
Набір презервативів One FlavorWaves - 6 різних кольорів та ароматів - 100 шт.!
Набір ONE FlavorWaves - це мікс латексного смакового захисту класичної форми з силіконовою змазкою. Ідеальний варіант для тих, хто хоче спробувати відразу декілька видів.
Перетворіть звичайну ніч на феєрію смакових відчуттів разом із вашими улюбленими ароматами. Поєднання гладкого латексу та зволожуючого ефекту забезпечать комфорт і надійний захист, дозволяючи вам повністю зосередитися на насолоді.
Презервативи One - це високоякісні вироби, створені для максимального комфорту, захисту та задоволення. Виготовлені з преміального латексу з використанням сучасних технологій, вони пропонують широкий вибір унікальних текстур, ультратонких моделей і спеціальних змащувальних засобів для поліпшеного інтимного досвіду.
ONE Flavor Waves – це шість унікальних презервативів, кожен з яких тішить око своїм яскравим кольором та дивує насиченим ароматом. Вони створені для тих, хто любить додавати до близькості трохи грайливості та новизни.
Набір ароматизованих виробів (100 штук)
Досліджуйте унікальні аромати для нових вражень:
- Полуниця у шоколаді (One FlavorWaves Chocolate Strawberry).
- Тропічний коктейль (One FlavorWaves Island punch ).
- Свіжа м'ята (One FlavorWaves Fresh Mint).
- Жувальна гумка (One FlavorWaves Bubblegum).
- Шоколад і м'ята (One Flavor Waves Mint Chocolate) — 1 штука
- Банановий спліт (One FlavorWaves Banana) .
Основні характеристики:
- Натуральний каучуковий латекс із суперм’якою текстурою Sensatex — для максимально природних відчуттів;
- Рясна порція змазки на силіконовій основі — для довготривалого ковзання;
- Змазка не містить цукру та підсолоджувачів;
- Класичний дизайн;
- Пройшли потрійну перевірку на безпечність від FDA — Управління з контролю якості харчових продуктів та медикаментів США;
- Ультратонкий матеріал для комфортного використання;
- Оснащені накопичувачем;
- Кожен екземпляр — в індивідуальному компактному пакетику;
Пориньте в різноманіття смаків і відкрийте для себе нові відчуття!
Презервативи виготовлені з натурального латексу, підходять для веганів, смазані силіконовою смазкою преміум-класу і не вкючають ГМО, парабенів, гліцерину, глютену, спермицидів і ароматизаторів.
Розміри презервативу:
Довжина: 192 мм.
Ширина: 53 мм.
Товщина: 0.065 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ONE |
| Країна виробник | США |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Різні кольори |
| Змазка | Рясна |
| Смак | Різні смаки |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 192 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Товщина | 0.065 мм |
| Тип | Ультратонкі |
| Призначення | Універсальний |
| Особливості | Ароматизовані |
- Ціна: 3 500 ₴
